Pięć Smaków w Domu
Odeszła Jagoda Murczyńska
Nasza wspaniała koleżanka i przyjaciółka, z którą przez 10 lat mieliśmy przywilej dzielić pasję do kina i wspólnie tworzyć festiwal.

Indeks filmów

reż. Rempei Tsukamoto / Japonia 2019, 106’
online
cały festiwal
reż. Kim Yong-hoon / Korea Południowa 2020, 108’
online
cały festiwal
reż. Gina Kim / Korea Południowa 2017, 12’
online
cały festiwal
reż. Lau Kek Huat, Vera Chen / Tajwan, Malezja 2019, 108’
online
cały festiwal
reż. Kim Seong-hun / Korea Południowa 2014, 111’
online
cały festiwal
reż. Joko Anwar / Indonezja 2019, 107’
online
cały festiwal
reż. Hajime Tsuda / Japonia 2020, 105’
online
cały festiwal
reż. Qing Shao / Chiny 2019, 12’
online
cały festiwal
reż. Jacky Yeap Swee Leong / Malezja 2020, 106’
online
cały festiwal
reż. Cheng Pu-yuan / Tajwan 2018, 8’
online
cały festiwal
reż. Dorian Goto Stone / Japonia 2020, 23’
online
cały festiwal
reż. Areel Abu Bakar / Malezja 2020, 101’
online
cały festiwal
reż. Joko Anwar / Indonezja 2019, 119’
online
cały festiwal
reż. Shubhashish Bhutiani / Indie 2016, 99’
online
cały festiwal
reż. Naoko Ogigami / Japonia 2006, 101’
online
cały festiwal
reż. Lijo Jose Pellissery / Indie 2020, 90’
online
cały festiwal
reż. Kazuya Shiraishi / Japonia 2019, 123’
online
cały festiwal
reż. Shinichiro Ueda / Japonia 2017, 95’
online
cały festiwal
reż. Yim Soon-rye / Korea Południowa 2018, 103’
online
cały festiwal
reż. Kim Do-young / Korea Południowa 2019, 118’
online
cały festiwal
reż. Cho Kyung-hun / Korea Południowa 2020, 85’
online
cały festiwal
reż. Phan Dang Di / Wietnam 2019, 52’
online
cały festiwal
reż. Pen-ek Ratanaruang / Tajlandia 2019, 57’
online
cały festiwal
reż. Sion Sono / Japonia 2015, 117’
online
cały festiwal
reż. Kulikar Sotho, Anysay Keola, Sai Naw Kham, Anocha Suwichakornpong, Pham Ngoc Lan / Laos 2020, 93’
online
cały festiwal
reż. Jeon Go-woon / Korea Południowa 2017, 106’
online
cały festiwal
reż. Sion Sono / Japonia 2009, 236’
online
cały festiwal
reż. Joseph Laban / Filipiny 2017, 93’
online
cały festiwal
reż. Norris Wong / Hongkong 2019, 92’
online
cały festiwal
reż. Yoshinari Nishikori / Japonia 2019, 112’
online
cały festiwal
reż. Fung Chih-chiang / Hongkong 2020, 103’
online
cały festiwal
reż. Shim Hye-jung / Korea Południowa 2020, 99’
online
cały festiwal
reż. Naoko Ogigami / Japonia 2007, 107’
online
cały festiwal
reż. Yuzo Asahara / Japonia 2013, 122’
online
cały festiwal
reż. Chan Chitman / Hongkong 2020, 97’
online
cały festiwal
reż. Song Youngyoon, Lee Sngmoo / Korea Południowa 2020, 14’
online
cały festiwal
reż. Miwa Nishikawa / Japonia 2020, 126’
online
cały festiwal
reż. Park Hee-kwon / Korea Południowa 2019, 78’
online
cały festiwal
reż. Jonathan Hagard / Indonezja, Japonia, Niemcy 2020, 12’
online
cały festiwal
reż. Tran Thanh Huy / Wietnam 2019, 78’
online
cały festiwal
reż. Johnnie To / Hongkong 2004, 95’
online
cały festiwal
reż. Yeo Joon Han / Malezja 2008, 111’
online
cały festiwal
reż. Cooper Yoo Sanghyun / Korea Południowa 2020, 5’44’’
online
cały festiwal
reż. Shogo Kusano / Japonia 2016, 96’
online
cały festiwal
reż. Mariko Bobrik / Polska, Niemcy 2019, 83’
online
cały festiwal
reż. Leon Quang Le / Wietnam 2018, 101’
online
cały festiwal
reż. Ko Bong-soo / Korea Południowa 2018, 107’
online
cały festiwal
reż. Ray Yeung / Hongkong 2019, 91’
online
cały festiwal
reż. Kim Cho-hee / Korea Południowa 2019, 95’
online
cały festiwal
reż. Johnnie To / Hongkong, Chiny 2019, 118’
online
cały festiwal
reż. Juzo Itami / Japonia 1985, 114’
online
cały festiwal
reż. Remi M Sali / Singapur 2020, 112’
online
cały festiwal
reż. Frank Hui, Jevons Au, Vicky Wong / Hongkong 2016, 97’
online
cały festiwal
reż. John Hsu / Tajwan 2017, 10’
online
cały festiwal
reż. Raymund Ribay Gutierrez / Filipiny 2019, 126’
online
cały festiwal
reż. Zoya Akhtar / Indie 2019, 153’
online
cały festiwal
reż. Akihiko Shiota / Japonia 2016, 79’
online
cały festiwal
reż. Lim Lung-yin / Tajwan, Czechy 2019, 91’
online
cały festiwal
reż. Kate Reilly, Leung Ming-kai / Hongkong 2020, 78’
online
cały festiwal
reż. O Muel / Korea Południowa 2017, 106’
online
cały festiwal
reż. Lam Tze Wing Nora / Hongkong 2017, 93’
online
cały festiwal
reż. Liang Ming / Chiny 2019, 104’
online
cały festiwal
reż. Shunji Iwai / Japonia 2016, 179’
online
cały festiwal

bądź na bieżąco!

© Fundacja Sztuki Arteria
Nasza strona internetowa używa plików cookies aby dostosować się do twoich potrzeb. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się, jak wyłączyć cookies.