Festiwal

Organizatorzy - kontakt

Informacje o festiwalu

info@piecsmakow.pl


BIURO FESTIWALU

ul. Świętokrzyska 30/68A
00-116 Warszawa
tel. 48 880 628 585
fax: 48 (22) 247 21 17

ORGANIZATOR

Fundacja Sztuki Arteria

Jakub Królikowski
Dyrektor Festiwalu
jakub@piecsmakow.pl

Emilia Skiba
emilia@piecsmakow.pl

Jagoda Murczyńska
jagoda@piecsmakow.pl

Anna Rundsztuk
anna.rundsztuk@piecsmakow.pl

Magdalena Sobolska
magdalena.sobolska@piecsmakow.pl

Anna Mamińska
anna.maminska@piecsmakow.pl

Agata Rudowska
agata.rudowska@piecsmakow.pl

Piotr Krupiński
piotr@piecsmakow.pl

 

Transport i logistyka kopii

Intertrex

 

Fundacja Sztuki Arteria
www.arteria.art.pl

ul. Świętokrzyska 30/68A
00-116 Warszawa
tel.: 48 880 628 585
fax.: 48 (22) 247 21 17
KRS: 0000213829
REGON: 015779463
NIP: 521 329 94 74

kontakt: info@piecsmakow.pl
© Fundacja Sztuki Arteria, realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal