0
 

Film list

14 Apples
dir. Midi Z
Taiwan, Burma 2018, 84’
15 Nov
17:15
Kinoteka 2
17 Nov
13:00
Kinoteka 2
1987: When The Day Comes
dir. Jang Joon-hwan
South Korea 2017, 129’
16 Nov
16:45
Kinoteka 1
21 Nov
20:30
Kinoteka 2
A Land Imagined
dir. Yeo Siew Hua
Singapore, France, Netherlands 2018, 95’
17 Nov
18:00
Muranów
20 Nov
17:00
Muranów
Belladonna of Sadness
dir. Eiichi Yamamoto
Japan 1973, 97’
18 Nov
18:00
Muranów
Birds Without Names
dir. Kazuya Shiraishi
Japan 2017, 123’
18 Nov
18:00
Kinoteka 1
20 Nov
19:30
Kinoteka 1
Brotherhood of Blades II: The Infernal Battlefield
dir. Lu Yang
China 2017, 120’
15 Nov
19:15
Kinoteka 1
18 Nov
21:00
Kinoteka 2
Dahufa
dir. Busifan
China 2017, 95’
3D film
17 Nov
20:30
Muranów
21 Nov
18:00
Muranów
Die Tomorrow
dir. Nawapol Thamrongrattanarit
Thailand  2017, 75’
18 Nov
20:00
Muranów
19 Nov
20:15
Muranów
Dukun
dir. Dain Said
Malaysia 2006/2018, 108’
27 Oct
20:30
Muranów
16 Nov
19:15
Muranów
Father to Son
dir. Hsiao Ya-chuan
Taiwan 2018, 115’
14 Nov
17:30
Muranów
18 Nov
15:30
Kinoteka 3
Folklore: POB
dir. Pen-ek Ratanaruang
Thailand, Singapore 2018, 62’
27 Oct
22:50
Muranów
16 Nov
22:55
Muranów
Funan
dir. Denis Do
Cambodia, France, Belgium, Luxembourg 2018, 84’
17 Nov
18:00
Kinoteka 1
Girls Always Happy
dir. Yang Mingming
China 2018, 117’
17 Nov
20:00
Kinoteka 2
20 Nov
19:30
Kinoteka 2
Grandma and Her Ghosts
dir. Wang Shaudi
Taiwan 1998, 80’
17 Nov
13:00
Muranów
Have a Nice Day
dir. Liu Jian
China 2017, 77’
15 Nov
15:30
Muranów
17 Nov
24:15
Muranów
Hotel by the River
dir. Hong Sang-soo
South Korea 2018, 96’
16 Nov
17:00
Muranów
17 Nov
15:00
Kinoteka 1
In the Life of Music
dir. Caylee So, Sok Visal
Cambodia, USA 2018, 92’
15 Nov
21:30
Kinoteka 2
21 Nov
18:00
Kinoteka 2
Killing
dir. Shinya Tsukamoto
Japan 2018, 80’
15 Nov
22:15
Muranów
17 Nov
20:00
Kinoteka 1
Let's make onigiri: Workshops with Pani Onigiri
17 Nov
12:00
Kinoteka, foyer
18 Nov
12:00
Kinoteka, foyer
18 Nov
14:20
Kinoteka, foyer
Nervous Translation
dir. Shireen Seno
Philippines 2017, 90’
15 Nov
17:15
Muranów
17 Nov
18:00
Kinoteka 2
No.1 Chung Ying Street
dir. Derek Chiu Sung-Kee
Hong Kong 2018, 118’
18 Nov
18:00
Kinoteka 2
20 Nov
19:00
Muranów
One Two Jaga
dir. Nam Ron
Malaysia 2018, 80’
18 Nov
15:30
Kinoteka 2
19 Nov
17:00
Muranów
On Happiness Road
dir. Sung Hsin-yin
Taiwan 2017, 111’
20 Nov
17:00
Kinoteka 2
21 Nov
20:30
Muranów
Operation Red Sea
dir. Dante Lam
China, Hong Kong 2018, 139’
17 Nov
22:00
Kinoteka 1
19 Nov
19:30
Kinoteka 1
Paradox
dir. Wilson Yip
Hong Kong  2017, 101’
16 Nov
22:00
Kinoteka 2
19 Nov
22:00
Muranów
River’s Edge
dir. Isao Yukisada
Japan 2018, 118’
17 Nov
15:00
Muranów
19 Nov
17:00
Kinoteka 2
Samui Song
dir. Pen-ek Ratanaruang
Thailand, Germany, Norway 2017, 108’
18 Nov
13:00
Kinoteka 2
Scena Elffów: "A Japanese Tale"
17 Nov
11:00
Muranów B
Seoul Station
dir. Yeon Sang-ho
South Korea 2016, 92’
27 Oct
24:00
Muranów
18 Nov
21:45
Muranów
Song Lang
dir. Leon Quang Le
Vietnam 2018, 90’
18 Nov
15:30
Muranów
19 Nov
19:30
Kinoteka 2
Suburban Birds
dir. Qiu Sheng
China, Taiwan 2018, 118’
16 Nov
17:00
Kinoteka 2
17 Nov
15:00
Kinoteka 2
Ten Years Thailand
dir. Aditya Assarat, Apichatpong Weerasethakul, Chulayarnnon Siriphol, Wisit Sasanatieng
Thailand, Hongkong 2018, 95’
15 Nov
19:30
Kinoteka 2
17 Nov
11:00
Muranów
The Best of Times
dir. Chang Tso-chi
Taiwan, Japan 2002, 112’
16 Nov
14:30
Muranów
18 Nov
13:00
Muranów
The Blood of Wolves
dir. Kazuya Shiraishi
Japan 2018, 126’
14 Nov
20:30
Kinoteka 2
18 Nov
20:30
Kinoteka 1
The Senior Class
dir. Hong Deok-pyo
South Korea 2016, 82’
16 Nov
19:30
Kinoteka 2
Tomorrow is Another Day
dir. Chan Tai-lee
Hong Kong  2017, 91’
14 Nov
17:30
Kinoteka 2
15 Nov
19:30
Muranów
Violence Voyager
dir. Ujicha
Japan 2018, 83’
17 Nov
22:35
Muranów
20 Nov
22:00
Muranów
Youth
dir. Feng Xiaogang
China 2017, 136’
14 Nov
20:30
Muranów
16 Nov
19:30
Kinoteka 1
contact: info@piecsmakow.pl
© Fundacja Sztuki Arteria, created by: Pracownia Pakamera + Multiversal