Festiwal

Wolontariat - rekrutacja

Zapraszamy do współpracy przy ogranizacji 11. edycji Pięciu Smaków.

W dniach 15-22 listopada w Warszawie odbędzie się 11. edycja Festiwalu Filmowego Pięć Smaków, poświęconego kulturze i kinematografii Azji.

W tym roku, oprócz konkursowej sekcji Nowe Kino Azji, obejmującej najnowsze filmy z Azji Wschodniej, Południowo-Wschodniej i Południowej, w programie znajdzie się między innymi przegląd filmów z Bhutanu, retrospektywa filmów Ann Hui, a także reprezentacje japońskiego gatunku kina erotycznego Roman Porno.

Jak co roku, chcemy zaprosić osoby zainteresowane kulturą i kinem Azji do współpracy przy tworzeniu tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Wolontariusze będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w pokazach filmowych oraz innych wydarzeniach festiwalu. Będą też mieli niepowtarzalną okazję by poznać twórców filmowych z Azji i przyjrzeć się festiwalowemu życiu "za kulisami".

Wolontariat podczas Pięciu Smaków to współpraca z zespołem ludzi, których łączy fascynacja kinem, podróżami i Azją. Poszukujemy osób o podobnych zainteresowaniach, charakteryzujących się otwartością w kontaktach z innymi, samodzielnością, rzetelnością i kreatywnością.

W zależności od doświadczenia wolontariuszy, do ich obowiązków należeć będzie:

  • obsługa widowni festiwalowej,
  • asystowanie zaproszonym twórcom filmowym,
  • pomoc w promocji festiwalu i dystrybucji materiałów promocyjnych,
  • pomoc logistyczna i organizacyjna przed oraz w trakcie festiwalu.


Do współpracy zapraszamy osoby dyspozycyjne pomiędzy 14 a 22 listopada. Ostateczny grafik wolontariatu zostanie indywidualnie uzgodniony z uczestnikami.

ZGŁOSZENIE WRAZ Z CV PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES wolontariat@piecsmakow.pl.

REKRUTACJA TRWA OD 20. WRZEŚNIA DO 10
. PAŹDZIERNIKA.

kontakt: info@piecsmakow.pl
© Fundacja Sztuki Arteria, realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal