Lista filmów

Bento udręka
reż. Rempei Tsukamoto
Japonia 2019, 106’
Dostępny: pn 30 lis, 00:01 – nd 06 gru, 23:59
Bestie na krawędzi
reż. Kim Yong-hoon
Korea Południowa 2020, 108’
Dostępny przez cały festiwal
Bezkrwawo
reż. Gina Kim
Korea Południowa 2017, 12’
Boluomi
reż. Lau Kek Huat, Vera Chen
Tajwan, Malezja 2019, 108’
Dostępny przez cały festiwal
Ciężki dzień
reż. Kim Seong-hun
Korea Południowa 2014, 111’
Dostępny przez cały festiwal
Córka przeklętej ziemi
reż. Joko Anwar
Indonezja 2019, 106’
Sprawdź dostępność filmu
Córki
reż. Hajime Tsuda
Japonia 2020, 105’
Dostępny przez cały festiwal
Czarna torba
reż. Qing Shao
Chiny 2019, 12’
Czasami, czasami
reż. Jacky Yeap Swee Leong
Malezja 2020, 107’
Dostępny przez cały festiwal
Dziewczynka w czerwieni VR
reż. Cheng Pu-yuan
Tajwan 2018, 8’
Geimu
reż. Dorian Goto Stone
Japonia 2020, 23’
Geran
reż. Areel Abu Bakar
Malezja 2020, 97’
Dostępny przez cały festiwal
Gundala
reż. Joko Anwar
Indonezja 2019, 123’
Dostępny przez cały festiwal
Hotel Wyzwolenie
reż. Shubhashish Bhutiani
Indie 2016, 102’
Dostępny przez cały festiwal
Jadłodajnia pod Mewą
reż. Naoko Ogigami
Japonia 2006, 102’
Dostępny przez cały festiwal
Jallikattu
reż. Lijo Jose Pellissery
Indie 2020, 95’
Dostępny przez cały festiwal
Jedna noc
reż. Kazuya Shiraishi
Japonia 2019, 123’
Dostępny przez cały festiwal
Kawałek ziemi
reż. Yim Soon-rye
Korea Południowa 2018, 103’
Dostępny przez cały festiwal
Kim Ji-young, urodzona w 1982
reż. Kim Do-young
Korea Południowa 2019, 118’
Dostępny przez cały festiwal
Kropla piękna
reż. Cho Kyung-hun
Korea Południowa 2020, 85’
Dostępny przez cały festiwal
Kulinarne historie: On podaje rybę, ona woli kwiaty
reż. Phan Dang Di
Wietnam 2019, 52’
Dostępny przez cały festiwal
Kulinarne historie: Posiłek na planie
reż. Pen-ek Ratanaruang
Tajlandia 2019, 57’
Dostępny przez cały festiwal
Mekong 2030
reż. Kulikar Sotho, Anysay Keola, Sai Naw Kham, Anocha Suwichakornpong, Pham Ngoc Lan
Laos 2020, 93’
Dostępny przez cały festiwal
Mikrosiedlisko
reż. Jeon Go-woon
Korea Południowa 2017, 105’
Dostępny przez cały festiwal
Morski potwór
reż. Joseph Laban
Filipiny 2017, 93’
Dostępny przez cały festiwal
Mój książę Edward
reż. Norris Wong
Hongkong 2019, 92’
Dostępny przez cały festiwal
Nad rzeką Takatsu
reż. Yoshinari Nishikori
Japonia 2019, 113’
Dostępny przez cały festiwal
Nieoczekiwany świadek
reż. Fung Chih-chiang
Hongkong 2020, 104’
Dostępny przez cały festiwal
Opowieść o gotującym samuraju
reż. Yuzo Asahara
Japonia 2013, 122’
Dostępny przez cały festiwal
Osobno
reż. Chan Chitman
Hongkong 2020, 97’
Dostępny przez cały festiwal
Owoce deszczu
reż. Song Youngyoon, Lee Sngmoo, Sergio Bromberg, Jeon Hyejin, Kim Jinhyung, Kim Hwaeun
Korea Południowa 2020, 14’
Pod otwartym niebem
reż. Miwa Nishikawa
Japonia 2020, 126’
Dostępny przez cały festiwal
Proch i pył
reż. Park Hee-kwon
Korea Południowa 2019, 79’
Dostępny przez cały festiwal
Przebudowy
reż. Jonathan Hagard
Indonezja, Japonia, Niemcy 2020, 12’
Rom
reż. Tran Thanh Huy
Wietnam 2019, 79’
Sprawdź dostępność filmu
Sim Ślepiec
reż. Cooper Yoo Sanghyun
Korea Południowa 2020, 12’
Słodko-gorzki
reż. Shogo Kusano
Japonia 2016, 96’
Dostępny przez cały festiwal
Smak pho
reż. Mariko Bobrik
Polska, Niemcy 2019, 84’
Dostępny przez cały festiwal
Starcie przegrywów
reż. Ko Bong-soo
Korea Południowa 2018, 105’
Dostępny przez cały festiwal
Suk suk
reż. Ray Yeung
Hongkong 2019, 92’
Dostępny przez cały festiwal
Szczęściara Chan-sil
reż. Kim Cho-hee
Korea Południowa 2019, 96’
Dostępny przez cały festiwal
To nie przepis mojej matki
reż. Remi M Sali
Sinfapore 2020, 112’
Dostępny przez cały festiwal
Trivisa
reż. Frank Hui, Jevons Au, Vicky Wong
Hongkong 2016, 97’
Sprawdź dostępność filmu
Twoja duchowa świątynia jest do bani
reż. John Hsu
Tajwan 2017, 10’
Werdykt
reż. Raymund Ribay Gutierrez
Filipiny 2019, 126’
Dostępny przez cały festiwal
Wersy ulicy
reż. Zoya Akhtar
Indie 2019, 153’
Dostępny przez cały festiwal
Wioska Ohong
reż. Lim Lung-yin
Tajwan, Czechy 2019, 91’
Dostępny przez cały festiwal
Wspomnienia, które dławią, trunki, które je naprawią
reż. Kate Reilly, Leung Ming-kai
Hongkong 2020, 104’
Dostępny przez cały festiwal
Wyspa syren
reż. O Muel
Korea Południowa 2017, 110’
Dostępny przez cały festiwal
Zagubiony w dymie
reż. Lam Tze Wing Nora
Hongkong 2017, 97’
Dostępny przez cały festiwal
Ząb mądrości
reż. Liang Ming
Chiny 2019, 104’
Dostępny przez cały festiwal

bądź na bieżąco!

© Fundacja Sztuki Arteria
Nasza strona internetowa używa plików cookies aby dostosować się do twoich potrzeb. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się, jak wyłączyć cookies.