0

Lista filmów

And Your Bird Can Sing
reż. Sho Miyake
Japonia 2018, 106’
Pt 15 lis
Kinoteka 1
18:45
Kinoteka 1
So 16 lis
Kinoteka 1
11:00
Kinoteka 1
Balon
reż. Pema Tseden
Chiny 2019, 102’
Śr 13 lis
Muranów
17:30
Muranów
Cz 14 lis
Kinoteka 2
17:45
Kinoteka 2
BNK48: Dziewczyny nie płaczą
reż. Nawapol Thamrongrattanarit
Tajlandia 2018, 108’
So 16 lis
Muranów
18:45
Muranów
Wt 19 lis
Kinoteka 2
17:45
Kinoteka 2
Czerwony fallus
reż. Tashi Gyeltshen
Bhutan 2018, 85’
Cz 14 lis
Kinoteka 2
20:30
Kinoteka 2
So 16 lis
Muranów
16:15
Muranów
Durian durian
reż. Fruit Chan
Hongkong 2000, 116’
Pt 15 lis
Muranów
13:00
Muranów
Wt 19 lis
Muranów
18:00
Muranów
Fagara
reż. Heiward Mak
Chiny, Hongkong 2019, 120’
Śr 13 lis
Muranów
20:30
Muranów
Pt 15 lis
Kinoteka 2
13:00
Kinoteka 2
N 17 lis
Kinoteka 2
11:00
Kinoteka 2
Furia
reż. Le-Van Kiet
Wietnam 2019, 98’
N 17 lis
Kinoteka 1
20:30
Kinoteka 1
Pn 18 lis
Kinoteka 2
20:30
Kinoteka 2
Hollywood Hongkong
reż. Fruit Chan
Hongkong, Japonia, Wielka Brytania, Francja 2001, 102’
So 16 lis
Muranów
13:30
Muranów
Śr 20 lis
Muranów
18:15
Muranów
Jednym cięciem
reż. Shinichiro Ueda
Japonia 2017, 96’
So 16 lis
Muranów
21:30
Muranów
Jinpa
reż. Pema Tseden
Chiny 2018, 87’
Pt 15 lis
Muranów
19:00
Muranów
So 16 lis
Kinoteka 1
13:30
Kinoteka 1
Kiedy śpisz
reż. Lee Kwon
Korea Południowa 2018, 102’
Pt 25 paź
Muranów
00:30
Muranów
So 26 paź
Muranów
00:30
Muranów
Krasue: zimne tchnienie
reż. Sitisiri Mongkolsiri
Tajlandia 2019, 122’
Pt 25 paź
Muranów
22:00
Muranów
So 26 paź
Muranów
22:00
Muranów
Pt 15 lis
Muranów
21:45
Muranów
Kwiaty zła
reż. Noboru Iguchi
Japonia 2019, 127’
Śr 13 lis
Kinoteka 1
20:30
Kinoteka 1
Cz 14 lis
Kinoteka 2
14:30
Kinoteka 2
Made in Hong Kong
reż. Fruit Chan
Hongkong 1997, 108’
Śr 13 lis
Kinoteka 1
17:30
Kinoteka 1
Maggie
reż. Yi Ok-seop
Korea Południowa 2018, 88’
N 17 lis
Muranów
18:00
Muranów
Pn 18 lis
Kinoteka 1
20:30
Kinoteka 1
Mały Cheung
reż. Fruit Chan
Hongkong 1999, 118’
Cz 14 lis
Muranów
14:30
Muranów
Pn 18 lis
Muranów
20:45
Muranów
Na całe życie
reż. Yujiro Harumoto
Japonia 2016, 117’
Cz 14 lis
Muranów
12:00
Muranów
Wt 19 lis
Muranów
15:45
Muranów
Nasze miejsce
reż. Kongdej Jaturanrasamee
Tajlandia 2019, 130’
N 17 lis
Muranów
20:30
Muranów
Wt 19 lis
Kinoteka 2
20:30
Kinoteka 2
Niebieska godzina
reż. Yuko Hakota
Japonia 2019, 92’
So 16 lis
Kinoteka 2
13:30
Kinoteka 2
N 17 lis
Kinoteka 1
16:00
Kinoteka 1
Niegrzeczna dziewczyna
reż. Genta Matsugami
Japonia 2018, 88’
Pt 15 lis
Kinoteka 1
16:00
Kinoteka 1
So 16 lis
Kinoteka 2
16:00
Kinoteka 2
Nina Wu
reż. Midi Z
Tajwan, Malezja, Birma 2019, 103’
Cz 14 lis
Muranów
17:30
Muranów
So 16 lis
Kinoteka 1
21:15
Kinoteka 1
Pan Long
reż. SABU
Japonia, Hongkong, Tajwan 2017, 129’
Cz 14 lis
Kinoteka 1
17:30
Kinoteka 1
N 17 lis
Muranów
11:00
Muranów
Pierożki
reż. Fruit Chan
Hongkong 2004, 91’
Pt 15 lis
Muranów
16:00
Muranów
N 17 lis
Muranów
14:00
Muranów
Pora deszczowa
reż. Anthony Chen
Singapur, Tajwan 2019, 103’
Pt 15 lis
Kinoteka 2
16:00
Kinoteka 2
N 17 lis
Kinoteka 2
16:00
Kinoteka 2
Pozostać człowiekiem
reż. Oliver Chan Siu-kuen
Hongkong 2018, 115’
Cz 14 lis
Kinoteka 1
20:30
Kinoteka 1
Pt 15 lis
Kinoteka 2
18:15
Kinoteka 2
Rzut na matę
reż. Johnnie To
Hongkong 2004, 95’
So 16 lis
Muranów
10:45
Muranów
Wt 19 lis
Muranów
20:30
Muranów
Smak pho
reż. Mariko Bobrik
Polska, Niemcy 2019, 84’
Cz 14 lis
Muranów
21:00
Muranów
N 17 lis
Kinoteka 1
11:00
Kinoteka 1
N 17 lis
Kinoteka 1
18:00
Kinoteka 1
Spust
reż. Masaharu Take
Japonia 2018, 97’
Pt 15 lis
Kinoteka 2
11:00
Kinoteka 2
N 17 lis
Kinoteka 1
13:45
Kinoteka 1
Sztos rodzina: zombie do usług
reż. Lee Min-jae
Korea Południowa 2018, 112’
So 16 lis
Muranów
23:15
Muranów
N 17 lis
Kinoteka 2
18:15
Kinoteka 2
Trzej mężowie
reż. Fruit Chan
Hongkong 2018, 101’
Pt 15 lis
Kinoteka 1
21:00
Kinoteka 1
Pn 18 lis
Kinoteka 2
18:00
Kinoteka 2
Tumbbad
reż. Rahi Anil Barve, Anand Gandhi
Indie, Szwecja 2018, 104’
Pt 25 paź
Muranów
20:00
Muranów
So 26 paź
Muranów
20:00
Muranów
N 17 lis
Kinoteka 2
20:30
Kinoteka 2
Wielki apetyt
reż. Hsieh Pei-ju
Tajwan 2019, 90’
Cz 14 lis
Kinoteka 2
12:00
Kinoteka 2
N 17 lis
Kinoteka 2
14:00
Kinoteka 2
Wyznawca
reż. Lee Hae-young
Korea Południowa 2018, 123’
So 16 lis
Kinoteka 2
21:15
Kinoteka 2
Śr 20 lis
Kinoteka 2
20:30
Kinoteka 2
Z kości powstałeś
reż. Toshiyuki Teruya (Gori)
Japonia 2018, 111’
Pn 18 lis
Muranów
15:45
Muranów
Śr 20 lis
Muranów
20:30
Muranów
Zabierz mnie do Saitamy
reż. Hideki Takeuchi
Japonia 2019, 107’
So 16 lis
Kinoteka 1
18:30
Kinoteka 1
Śr 20 lis
Muranów
16:00
Muranów
Zaśpiewaj to, Bulbul
reż. Rima Das
Indie 2018, 95’
Pt 15 lis
Muranów
11:00
Muranów
Pn 18 lis
Muranów
18:00
Muranów
Zatracenie
reż. Goh Ming-siu, Scott Chong Hillyard
Singapur 2019, 96’
Pt 15 lis
Kinoteka 2
21:00
Kinoteka 2
So 16 lis
Kinoteka 2
18:30
Kinoteka 2
Żyć, śpiewać
reż. Johnny Ma
Chiny 2019, 104’
So 16 lis
Kinoteka 1
16:00
Kinoteka 1
Śr 20 lis
Kinoteka 2
18:15
Kinoteka 2

bądź na bieżąco!

© Fundacja Sztuki Arteria
Nasza strona internetowa używa plików cookies aby dostosować się do twoich potrzeb. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się, jak wyłączyć cookies.