Film list

A Hard Day
dir. Kim Seong-hun
South Korea 2014, 111’
Dostępny przez cały festiwal
A Witness out of the Blue
dir. Fung Chih-chiang
Hong Kong 2020, 104’
Dostępny przez cały festiwal
Apart
dir. Chan Chitman
Hong Kong 2020, 97’
Dostępny przez cały festiwal
Beasts Clawing at Straws
dir. Kim Yong-hoon
South Korea 2020, 108’
Dostępny przez cały festiwal
Beauty Water
dir. Cho Kyung-hun
South Korea 2020, 85’
Dostępny przez cały festiwal
Bento Harassment
dir. Rempei Tsukamoto
Japan 2019, 106’
Dostępny: Mo 30 Nov, 00:01 – Su 06 Dec, 23:59
Bittersweet
dir. Shogo Kusano
Japan 2016, 96’
Dostępny przez cały festiwal
Black Bag
dir. Qing Shao
China 2019, 12’
Bloodless
dir. Gina Kim
South Korea 2017, 12’
Boluomi
dir. Lau Kek Huat, Vera Chen
Taiwan, Malaysia 2019, 108’
Dostępny przez cały festiwal
Daughters
dir. Hajime Tsuda
Japan 2020, 105’
Dostępny przez cały festiwal
Dust and Ashes
dir. Park Hee-kwon
South Korea 2019, 79’
Dostępny przez cały festiwal
Foodlore: He Serves Fish, She Eats Flower
dir. Phan Dang Di
Vietnam 2019, 52’
Dostępny przez cały festiwal
Foodlore: The Caterer
dir. Pen-ek Ratanaruang
Thailand 2019, 57’
Dostępny przez cały festiwal
Geimu
dir. Dorian Goto Stone
Japan 2020, 23’
Geran
dir. Areel Abu Bakar
Malaysia 2020, 97’
Dostępny przez cały festiwal
Gully Boy
dir. Zoya Akhtar
India 2019, 153’
Dostępny przez cały festiwal
Gundala
dir. Joko Anwar
Indonesia 2019, 123’
Dostępny przez cały festiwal
Hotel Salvation
dir. Shubhashish Bhutiani
India 2016, 102’
Dostępny przez cały festiwal
Jallikattu
dir. Lijo Jose Pellissery
India 2020, 95’
Dostępny przez cały festiwal
Kamome Diner
dir. Naoko Ogigami
Japan 2006, 102’
Dostępny przez cały festiwal
Kim Ji-young, Born 1982
dir. Kim Do-young
South Korea 2019, 118’
Dostępny przez cały festiwal
Little Forest
dir. Yim Soon-rye
South Korea 2018, 103’
Dostępny przez cały festiwal
Loser's Adventure
dir. Ko Bong-soo
South Korea 2018, 105’
Dostępny przez cały festiwal
Lost in the Fumes
dir. Lam Tze Wing Nora
Hong Kong 2017, 97’
Dostępny przez cały festiwal
Lucky Chan-sil
dir. Kim Cho-hee
South Korea 2019, 96’
Dostępny przez cały festiwal
Mekong 2030
dir. Kulikar Sotho, Anysay Keola, Sai Naw Kham, Anocha Suwichakornpong, Pham Ngoc Lan
Laos 2020, 93’
Dostępny przez cały festiwal
Memories to Choke On, Drinks to Wash Them Down
dir. Kate Reilly, Leung Ming-kai
Hong Kong 2020, 104’
Dostępny przez cały festiwal
Mermaid Unlimited
dir. O Muel
South Korea 2017, 110’
Dostępny przez cały festiwal
Microhabitat
dir. Jeon Go-woon
South Korea 2017, 105’
Dostępny przez cały festiwal
My Prince Edward
dir. Norris Wong
Hong Kong 2019, 92’
Dostępny przez cały festiwal
Not My Mother's Baking
dir. Remi M Sali
Sinfapore 2020, 112’
Dostępny przez cały festiwal
Ogonh Village
dir. Lim Lung-yin
Taiwan, Czech Republic 2019, 91’
Dostępny przez cały festiwal
One Night
dir. Kazuya Shiraishi
Japan 2019, 123’
Dostępny przez cały festiwal
Perempuan Tanah Jahanam
dir. Joko Anwar
Indonesia 2019, 106’
Sprawdź dostępność filmu
Rain Fruits
dir. Song Youngyoon, Lee Sngmoo, Sergio Bromberg, Jeon Hyejin, Kim Jinhyung, Kim Hwaeun
South Korea 2020, 14’
Replacements
dir. Jonathan Hagard
Indonesia, Japan, Germany 2020, 12’
Rom
dir. Tran Thanh Huy
Vietnam 2019, 79’
Sprawdź dostępność filmu
Sea Serpent
dir. Joseph Laban
Philippines 2017, 93’
Dostępny przez cały festiwal
SIM: The Blind
dir. Cooper Yoo Sanghyun
South Korea 2020, 12’
Sometime, sometime
dir. Jacky Yeap Swee Leong
Malaysia 2020, 107’
Dostępny przez cały festiwal
Suk Suk
dir. Ray Yeung
Hong Kong 2019, 92’
Dostępny przez cały festiwal
Tag Along VR
dir. Cheng Pu-yuan
Taiwan 2018, 8’
The Takatsu River
dir. Yoshinari Nishikori
Japan 2019, 113’
Dostępny przez cały festiwal
The Tale of Samurai Cooking
dir. Yuzo Asahara
Japan 2013, 122’
Dostępny przez cały festiwal
The Taste of Pho
dir. Mariko Bobrik
Polska, Niemcy 2019, 84’
Dostępny przez cały festiwal
Trivisa
dir. Frank Hui, Jevons Au, Vicky Wong
Hong Kong 2016, 97’
Sprawdź dostępność filmu
Under the Open Sky
dir. Miwa Nishikawa
Japan 2020, 126’
Dostępny przez cały festiwal
Verdict
dir. Raymund Ribay Gutierrez
Philippines 2019, 126’
Dostępny przez cały festiwal
Wisdom Tooth
dir. Liang Ming
China 2019, 104’
Dostępny przez cały festiwal
Your Spiritual Temple Sucks
dir. John Hsu
Taiwan 2017, 10’

Be up to date!

© Fundacja Sztuki Arteria
Our website uses cookies to adapt to your needs. You can accept cookies or disable them in your browser so that no information is collected. How to disable cookies.