Pięć Smaków w Domu
Odeszła Jagoda Murczyńska
Nasza wspaniała koleżanka i przyjaciółka, z którą przez 10 lat mieliśmy przywilej dzielić pasję do kina i wspólnie tworzyć festiwal.
Festiwal

Organizatorzy - kontakt

Informacje o festiwalu

info@piecsmakow.pl


Biuro festiwalu

ul. Świętokrzyska 30/68A
00-116 Warszawa
tel. 48 880 628 585
fax: 48 (22) 247 21 17

Organizator

Fundacja Sztuki Arteria


Jakub Królikowski
Dyrektor Festiwalu
jakub@piecsmakow.pl


Maja Pielak
maja.pielak@piecsmakow.pl


Katarzyna Arseniuk
katarzyna.arseniuk@piecsmakow.pl


Łukasz Mańkowski
lukasz@piecsmakow.pl


Marcin Krasnowolski
marcin@piecsmakow.pl


Anna Mamińska
anna@piecsmakow.pl

 

Współpraca


Agata Rudowska
agata.rudowska@piecsmakow.pl


Piotr Krupiński
piotr@piecsmakow.pl

 

 

Fundacja Sztuki Arteria
www.arteria.art.pl

ul. Świętokrzyska 30/68A
00-116 Warszawa
tel.: 48 880 628 585
fax.: 48 (22) 247 21 17

nr rachunków:

PLN: 82 1600 1462 1815 9050 4000 0001
EUR: 55 1600 1462 1815 9050 4000 0002
USD: 28 1600 1462 1815 9050 4000 0003
Bank BNP Paribas
BIC / SWIFT: PPABPLPK

KRS: 0000213829
REGON: 015779463
NIP: 521 329 94 74

bądź na bieżąco!

© Fundacja Sztuki Arteria
Nasza strona internetowa używa plików cookies aby dostosować się do twoich potrzeb. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się, jak wyłączyć cookies.