0
Festiwal

Organizatorzy - kontakt

Informacje o festiwalu

info@piecsmakow.pl


Biuro festiwalu

ul. Świętokrzyska 30/68A
00-116 Warszawa
tel. 48 880 628 585
fax: 48 (22) 247 21 17

Kontakt dla mediów

Katarzyna Sobala / Pracownia Szumu
katarzyna@pracowniaszumu.pl
tel. 501 533 616

Maja Pielak
maja.pielak@piecsmakow.pl

Organizator

Fundacja Sztuki Arteria


Jakub Królikowski
Dyrektor Festiwalu
jakub@piecsmakow.pl


Jagoda Murczyńska
jagoda@piecsmakow.pl


Maja Pielak
maja.pielak@piecsmakow.pl


Katarzyna Karpińska
katarzyna@piecsmakow.pl


Marcin Krasnowolski
marcin@piecsmakow.pl


Anna Mamińska
anna.maminska@piecsmakow.pl

 

Współpraca


Agata Rudowska
agata.rudowska@piecsmakow.pl


Piotr Krupiński
piotr@piecsmakow.pl


Maja Korbecka
maja@piecsmakow.pl

 

Transport i logistyka kopii

Intertrex

 

Fundacja Sztuki Arteria
www.arteria.art.pl

ul. Świętokrzyska 30/68A
00-116 Warszawa
tel.: 48 880 628 585
fax.: 48 (22) 247 21 17
KRS: 0000213829
REGON: 015779463
NIP: 521 329 94 74

bądź na bieżąco!

© Fundacja Sztuki Arteria
Nasza strona internetowa używa plików cookies aby dostosować się do twoich potrzeb. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się, jak wyłączyć cookies.