Filmowy couchsurfing - nieaktualne

W tym roku Pięć Smaków organizuje filmowy couchsurfing - w ramach którego widzowie spoza Warszawy mogą liczyć na nieodpłatne noclegi, a także prawdziwe filmowe przyjaźnie.

Opcja: Dam nocleg

Jeśli masz wolny pokój lub łóżko w czasie 10. edycji Pięciu Smaków (przez cały festiwal albo przynajmniej część dni) i chciałbyś ugościć festiwalowicza/kę lub festiwalowiczów spoza Warszawy, napisz do nas z informacją ile osób możesz przyjąć i w które dni.
Pięć Smaków skontaktuje cię z osobą lub osobami zainteresowanymi noclegiem w podanym zakresie dat. Wspólnie z gościem ustalicie dalsze szczegóły.
Jako osoba oferująca nocleg możesz liczyć na festiwalową torbę pełną filmowych podarunków, w tym azjatyckie filmy na DVD, książkę o kinie azjatyckim, gadżety Pięciu Smaków.

Opcja: Szukam noclegu

Jeśli planujesz przyjazd na Pięć Smaków i chcesz doświadczyć festiwalu z lokalnej perspektywy, napisz do nas kiedy planujesz przyjazd i na ile dni.
Pięć Smaków skontaktuje cię z osobą lub osobami oferującymi noclegi we wskazanych datach. Wspólnie z osobą goszczącą ustalicie dalsze szczegóły.

Kontakt: hospitality@piecsmakow.pl

Pięć Smaków

kontakt: info@piecsmakow.pl
© Fundacja Sztuki Arteria, realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal