0
 

Festiwal

Noclegi: hotele & hostele

Widzowie Pięciu Smaków mogą skorzystać ze specjalnej oferty noclegowej:

HOTEL IBIS Warszawa Stare Miasto

Muranowska 2, 00-209 Warszawa
www.accorhotels.com

Zlokalizowany w pobliżu Starówki i Kina Muranów hotel oferuje przestronne i komfortowe pokoje z bezprzewodowym dostępem do internetu. Położony jest 3 km od Dworca Centralnego i 12 km od Lotniska im. Fryderyka Chopina. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajdują się przystanki bezpośrednich linii tramwajowych do Kina Muranów i Kinoteki.

Posiadacze karnetów i akredytacji na festiwal mogą skorzystać ze specjalnej oferty noclegowej w hotelu - 20 % od elastycznej ceny dnia bez sniadania proponowanej na stronie  www.ibishotels.com dla rezerwacji dokonanych do  9/11/2018. Rezerwacja odbywa się za pośrednictwem festiwalu. W przypadku pytań prosimy o kontakt: hospitality@piecsmakow.pl

Ibis


OKI DOKI HOSTEL

Plac Dąbrowskiego, 00-057 Warszawa
oraz Długa 6, 00-238 Warszawa (Oki Doki Old Town)
www.okidoki.pl
10% zniżki

Oki Doki mieści się w pobliżu stacji Metro Świętokrzyska oraz linii tramwajowych jadących w stronę Kina Muranów, a spacer do Kinoteki potrwa ok. 10 minut. Wystrój hostelu został stworzony przez warszawskich artystów, stąd każdy pokój to oddzielny projekt artystyczny. Oki Doki oferuje pokoje wieloosobowe, a także komfortowe dwójki z łazienkami. W każdym pokoju dostępne jest bezpłatne WiFi.

Oki Doki Old Town to otwarta latem 2017 lokalizacja hostelu na Starówce, z której spacer do Kina Muranów potrwa niecałe 15 minut.

Rezerwacji festiwalowej można dokonać przez stronę www.okidoki.pl 
Aby otrzymać zniżkę, podczas finalizowania rezerwacji należy wpisać informację o Pięciu Smakach w polu "Extra Comments". Zniżkę festiwalową można otrzymać także przy rezerwacji mailowej lub telefonicznej. Dodatkowo, w hostelu należy okazać bilet albo karnet festiwalowy. Zniżka nie może zostać naliczona podczas rezerwacji w serwisach zewnętrznych takich jak Booking.com.

Oki Doki


Patchwork Design Hostel

Chmielna 5/7, 00-021 Warszawa
www.patchworkhostel.pl
12% zniżki

Zlokalizowany na tyłach ulicy Chmielnej hostel oferuje przytulne i starannie zaaranżowane pokoje ze stałym dostępem do WiFi. Jego położenie zapewnia doskonały dostęp do najważniejszych atrakcji turystycznych Warszawy, a także obu kin festiwalowych. Spacer do Kinoteki zajmie około 15 minut, zaś do Kina Muranów można dojechać bezpośrednio linią autobusową 111 z pobliskiego przystanku Foksal, bądź metrem po krótkim spacerze w kierunku Centrum. 

Zniżkę festiwalową można otrzymać jedynie przy rezerwacji bezpośredniej (mailowo lub telefonicznie). Zostanie ona naliczona przy zameldowaniu. Dodatkowo, w hostelu należy okazać bilet albo karnet festiwalowy. Zniżka nie może zostać naliczona podczas rezerwacji w serwisach zewnętrznych takich jak Booking.com.

Patchwork

kontakt: info@piecsmakow.pl
© Fundacja Sztuki Arteria, realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal • Regulamin serwisu