Festiwal

Miejsca wegańskie i wegetariańskie

Vege Miasto

ul. Solidarności 60A, www.vegemiasto.pl
zniżka festiwalowa: -10%
Kuchnia roślinna, wegańska i bezglutenowa. Vege Miasto każdego dnia oferuje inne zestawy w porze lunchu. Jest doskonałym miejscem dla smakoszy oryginalnych, wegańskich deserów.

Youmiko VEGAN SUSHI

ul. Hoża 62, www.youmiko.vg
zniżka festiwalowa: -10%

Zgodnie z japońską tradycją, sushi to połączenie odpowiednio przyrządzonego ryżu i pysznych, świeżych składników. Korzystając z różnorodności i bogactwa smaków świata roślin Youmiko serwuje wyłącznie wegańskie sushi. Przygotowuje je z warzyw, które pochodzą z lokalnych upraw albo najbardziej egzotycznych zakątków świata. Łącząc tradycyjne japońskie podejście do gotowania z polską kreatywnością Youmiko oferuje zaskakujące zestawienia smaków i udowadnia, że kuchnia roślinna jest w pełni wartościowa, aromatyczna i smaczna.

Vegan Pizza

ul. Poznańska 7, www.fb.com/veganpizzapl
Pierwsza vegan pizzeria w Polsce, a do tego w samym centrum Warszawy.
Proponuje niezwykle oryginalny wybór dań, a każde z nich jest 100% wegańskie. Do wyboru pizza na cieście klasycznym bądź bezglutenowym.

Krowarzywa

ul. Hoża 29/31, ul. Marszałkowska 27/35, www.krowarzywa.pl
Wegańskie burgery, warzywno-owocowe smoothies, niepowtarzalne ciasta, a wszystko w jak najbardziej przystępnej cenie.

Tel Aviv

ul. Poznańska 11, www.fb.com/tel.aviv.cafe
Wegetariańska restauracja Tel Aviv ma w ofercie roślinne, bezglutenowe i bezcukrowe posiłki. Niezależnie od pory dnia, Tel Aviv jest gwarancją dobrego smaku i klimatycznego wystroju.

Vega Bar

Al. Jana Pawła II 36c (w podwórzu), www.vega-warszawa.pl
Jedno z najstarszych wegańskich miejsc w Warszawie. Proponuje dania bez cukru, z produktów ekologicznych kuchni polskiej i indyjskiej.

Au Lac

ul. Chmielna 10, www.bit.ly/Au-Lac
Połączenie kuchni wegańskiej i azjatyckiej oferujące dania wietnamskie i tajskie. W menu dania na bazie smażonego ryżu lub makaronu ryżowego oraz wegańska zupa pho.

Lokal Vegan Bistro

ul. Krucza 23/31, www.fb.com/lokalmargines
Pyszne wegańskie jedzenie w miejscu z domową atmosferą. Dania inspirowane są tradycyjną polską kuchnią. Nazwy jak i wygląd kojarzą się z mięsnymi potrawami, lecz to tylko pierwsze wrażenie. Składniki są w 100% wegańskie.

Pięć Smaków

kontakt: info@piecsmakow.pl
© Fundacja Sztuki Arteria, realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal